radca prawny Poznań

Maciej Ceranek
radca prawny

adwokat Poznań

Joanna Gacek
adwokat

radca prawny Poznań

Jakub Ceranek
radca prawny

adwokat Włochy

Weronika Sperling
avvocato – adwokat włoski

radca prawny Poznań

Michał Ceranek
radca prawny

Największą wartością każdej firmy są jej pracownicy. Zdając sobie z tego sprawę staramy się w taki sposób dobierać współpracowników – radców prawnych i adwokatów, aby tworzony zespół posiadał szeroką wiedzę i doświadczenie w zakresie wszystkich dziedzin prawa związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. W skład naszego poznańskiego zespołu wchodzi adwokat oraz pięciu radców prawnych.

Mając świadomość tego, że prawo jest dziedziną życia, która podlega nieustannym zmianom przykładamy dużą wagę do ciągłego podnoszenia kwalifikacji osób pracujących na rzecz Kancelarii.

Prowadzenie biznesu to nie tylko działanie ukierunkowane na odnoszenie sukcesów ekonomicznych. Biznes odpowiedzialny to taki, który w sposób aktywny angażuje się na rzecz społeczeństwa oraz minimalizuje negatywne skutki własnej działalności.

Z tego powodu dążymy do tego, aby do naszego zespołu trafiały osoby, których atutem jest nie tylko wyjątkowa wiedza i doświadczenia z zakresu prawa, ale także, które charakteryzują się dużym zaangażowaniem na rzecz społeczności lokalnych oraz mają doświadczenie w pracy i zarządzaniu organizacjami NGO.

Zespół kancelarii jest systematycznie powiększany. W ostatnim czasie dołączyła do niego adwokat Joanna Gacek – członek Okręgowej Rady Adwokackiej w Poznaniu.

prawnik Poznań

Tomasz Ceranek
radca prawny

doradca podatkowy Poznań

Arkadiusz Szczesiak
doradca podatkowy

radca prawny Poznań

Paulina Żołnierek-Płotek
radca prawny