Prawnicy Kancelarii szczególną uwagę poświęcają osobom, których problemy prawne związane są ze spadkobraniem. Zdajemy sobie sprawę, że jest to wyjątkowo delikatna sfera życia ze względu na fakt, że dotyczy zarówno stosunków osobistych jak i majątkowych. Z doświadczenia wiemy, że osobom, które wcześniej nie miały do czynienia z zagadnieniami prawa spadkowego, sytuacja w jakiej się znalazły może się wydawać trudna i skomplikowana.

Pomagamy we wszystkich sprawach, które związane są z dziedziczeniem. Przede wszystkim pomagamy w takich sprawach jak:

  • stwierdzenie nabycia spadku;
  • przeprowadzenie procedury działu spadku;
  • wszystkie kwestie podatkowe związane z nabyciem spadku;
  • zbycie spadku;
  • wszelkie kwestie dotyczące długów spadkowych. Proponujemy także rozwiązania mające na celu uniknięcie odpowiedzialności za zobowiązania zaciągnięte przez spadkodawcę lub ograniczające tę odpowiedzialność.

Doradzamy także w jaki sposób sporządzić testament aby był ważny, przygotowujemy projekty testamentów, w taki sposób aby odpowiadały potrzebom spadkodawców, a także doradzamy w jaki sposób pozbawić spadkobiercę przypadającej mu części spadku.

W celu uzyskania wyceny zlecenia zachęcamy do skontaktowania się z prawnikiem kancelarii pod numerem telefonu 61 624 39 20 lub mailowo pod adresem: kancelaria@ceranek.pl. W e-mailu proszę dokładnie opisać problem z jakim się Państwo zetknęliście.