CERANEK
Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów
+48 61 624 39 20
kancelaria@ceranek.pl
Weronika Sperling

Adwokat włoski

Adwokaci Kancelarii prowadzą we Włoszech sprawy zarówno na rzecz przedsiębiorców działających w biznesie na terenie Włoch lub z włoskim partnerami, jak i na rzecz osób indywidualnych. Podstawą prowadzonej przez kancelarię praktyki jest doświadczony, wykształcony na najwyższym poziomie i dobrze znający język adwokat włoski wraz z zespołem prawników. Znajomość prawa włoskiego umożliwia obsługę polsko – włoskiego biznesu. Kancelaria współpracuje z biurami księgowymi i podatkowymi we Włoszech i w Polsce, co umożliwia zapewnienie kompleksowej pomocy prawnej i podatkowej na terenie Włoch.

Adwokat we Włoszech

Za działania prowadzone przez kancelarię we Włoszech odpowiedzialna jest adwokat (avvocato) Weronika Sperling. Za współpracę z przedsiębiorcami włoskimi oraz polskimi prowadzącymi działalność na terenie Polski odpowiada Joanna Gacek – adwokat.

Fotografia Weroniki Sperling
Weronika Sperling
Fotografia Joanny Gacek
Joanna Gacek

Jednym z podstawowych atutów podjęcia współpracy z naszą kancelarią jest uniknięcie niedogodności związanych z bezpośrednim poszukiwaniem prawnika we Włoszech, uciążliwym przekazywaniem dokumentów, czy po prostu odległością dzielącą obydwa kraje. Dzięki nam można korzystać z pomocy adwokata we Włoszech mówiąc tylko po polsku, bez udziału tłumacza w bieżącej komunikacji.

Usługi z zakresu prawa włoskiego

Zastępstwo prawne we Włoszech

Zapewniamy zastępstwo procesowe we Włoszech na terenie całego kraju w sprawach karnych i cywilnych.

Obsługa podmiotów prawnych z włoskim kapitałem

Naszym Klientom oferujemy szeroki zakres usług związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, w szczególności związanej z obrotem polsko-włoskim. Kancelaria obsługuje podmioty prawa polskiego z włoskim kapitałem i spółki z polskim kapitałem zarejestrowane we Włoszech. Pomagamy w utworzeniu spółki we Włoszech.

Prawo karne

Świadczymy pomoc w sprawach karnych, zapewniając w zależności od rodzaju sprawy obrońcę, oskarżyciela posiłkowego. Reprezentujemy m.in. w sprawach takich jak ekstradycja z Włoch.

Windykacja należności we Włoszech

Wykonujemy na rzecz klientów posiadających we Włoszech dłużników czynności windykacyjne i reprezentujemy klientów w postępowaniach przedsądowych, sądowych i egzekucyjnych. Prowadzimy m.in. postępowania w sprawach o uzyskanie europejskiego nakazu zapłaty.

Udział w negocjacjach

Oferujemy udział w negocjacjach, spotkaniach i mediacjach, w ramach których oceniamy ryzyko i doradzamy wybór optymalnego rozwiązania.

Prawo transportowe we Włoszech

Kancelaria świadczy pomoc prawną na rzecz spedytorów pośredniczących w transporcie na terenie krajów Unii Europejskiej ze szczególnym uwzględnieniem Włoch. Świadczymy usługi m.in. w takich sytuacjach jak: zatrzymanie ciężarówki we Włoszech, czy reprezentacja przed sądem kierowców i firm transportowych.

Odszkodowanie we Włoszech

Reprezentujemy klientów w sprawach o zadośćuczynienie lub odszkodowanie za wypadki, szczególnie za wypadki na nartach we Włoszech i wypadki komunikacyjne na włoskich drogach.

Prawo rodzinne we Włoszech

Pomagamy w sprawach z zakresu prawa rodzinnego, takich jak rozwody rozwód małżeństwa polsko-włoskiego, czy ustalenie opieki nad dziećmi przebywającymi we Włoszech pochodzenia polskiego.

Nieruchomości we Włoszech

Pomagamy w zakresie związanym z inwestycjami na rynku nieruchomości świadcząc usługi takie jak formułowanie i sprawdzanie umów czy sprawowanie asysty w czynnościach nabycia i zbycia nieruchomości we Włoszech. Współpracujemy także z włoski notariuszem.

CERANEK
Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów
ADRES
ul. Przemysłowa 41/3
61-541 Poznań
woj. wielkopolskie
DANE REJESTROWE
CERANEK Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Sp.p.
NIP: 7831711546
KRS: 0000503884
TELEFONY
Tel.: +48 61 852 93 35
Tel.: +48 61 624 39 20
Fax: +48 61 624 39 21
INTERNET
www: ceranek.pl
e-mail: kancelaria@ceranek.pl
 
GODZINY OTWARCIA
Kancelaria jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach między 9:00 a 17:00, przy czym praktykowane jest wcześniejsze telefoniczne ustalanie terminu i godziny spotkania z prawnikiem.
©2017  Autorem motywu strony jest Tomasz Ceranek  Wspiera nas Wordpress  Polityka Prywatności |Wyłączenia |Mapa strony |Mapa KML