radca prawny Poznań

Maciej Ceranek
radca prawny

radca prawny Poznań

Piotr Loretański
radca prawny

radca prawny Poznań

Jakub Ceranek
radca prawny

radca prawny Poznań

Michał Ceranek
radca prawny

Radca prawny to jeden z przedstawicieli zawodów prawniczych, który historycznie wyodrębniony został w celu zapewnienia specjalistycznej obsługi przedsiębiorstwom. Radca prawny to zatem wykwalifikowany prawnik specjalizujący się w szeroko rozumianym prawie gospodarczym.

Dzięki temu, że nasz zespół składa się z wielu radców prawnych, możemy zaoferować szeroki wachlarz specjalizacji gwarantując przy tym, że każdy z radca prawny autentycznie posiada szeroką wiedzę w dziedzinach, którymi się zajmuje. Poznań to siedziba wielu podmiotów gospodarczych, które coraz częściej widzą korzyści ze współpracy z profesjonalistami z dziedziny prawa. Profil radcy prawnego sprawia, że korzyści te są z góry zagwarantowane.

W chwili obecnej, po nowelizacji postępowania karnego, nie ma już dziedziny, w której radca prawny nie mógłby służyć radą swoim klientom, jeśli tylko stale poszerza swoje kompetencje, co wpisane jest w etykę radcy prawnego. Wciąż zdobywane, wieloletnie już doświadczenie naszych radców prawnych sprawia, że są oni przygotowani na podejmowanie coraz to nowych wyzwań związanych z rozwojem przedsiębiorstw klientów kancelarii.