Aktualności

Prawo do biznesu

Kancelaria została partnerem konferencji “Prawo do biznesu” będącej nowatorskim, autorskim projektem Wielkopolskiego Studenckiego Forum Business Center Club. Cykl darmowych szkoleń i warsztatów dla studentów z zakresu zakładania i prowadzenia własnej działalności gospodarczej prowadzony będzie przez profesjonalnych trenerów, prawników oraz innych specjalistów. Konferencja odbędzie się na trzech poznańskich uczelniach: Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza oraz Politechnice Poznańskiej w dniach 13 – 15 maja.

Projekt “Prawo do biznesu” to ponad 30 przeznaczonych dla studentów szkoleń i wykładów dotyczących tworzenia umów, prowadzenia rachunkowości, prawa autorskiego i patentowego. To także szkolenia z autoprezentacji i prowadzenia negocjacji.

Studenckie Forum BCC działa przy największej organizacji prywatnych przedsiębiorców w kraju – Business Centre Club. Powstało w 2001 roku z inicjatywy Instytutu Lobbingu BCC. Jego członkowie stworzyli takie projekty jak: Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości, czy fundację Polska Przedsiębiorcza. Studenckie Forum BCC działa we wszystkich województwach kraju, przy najlepszych i największych polskich ośrodkach akademickich.

Kancelaria

Kancelaria

Poprzedni wpis

Jak przekazać 1% podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego?

Następny wpis

Ostatnie dni na odzyskanie podatku od spadku zapłaconego w 2007 i 2008 r.