Aktualności

Nowa strona internetowa

Z przyjemnością informujemy, że dnia 15 kwietnia 2011 r. uruchomiona została nowa strona internetowa Kancelarii. Projektując stronę staraliśmy się aby zyskała nowoczesny układ graficzny oraz charakteryzowała się wysoką funkcjonalnością.

Aby ułatwić korzystanie z serwisu, poza “standardową” treścią strony kancelarii prawnych stworzyliśmy dwa dodatkowe działy:  “Klienci indywidualni” oraz “Klienci biznesowi”. Mamy nadzieję, że takie rozwiązanie pozwoli w jeszcze bardziej przystępny sposób na zapoznanie się ze specyfiką naszej działalności oraz proponowanymi przez Kancelarię rozwiązaniami.

Aby rozwinąć możliwości komunikowania się z Klientami zostały utworzone dwa działy informacyjne: “Wydarzenia” i “Projekty”. W dziale wydarzenia zamierzamy publikować informacje dotyczące wydarzeń związanych z bieżącą działalnością Kancelarii oraz informacje dotyczące najważniejszych zmian w prawie. Dział “Projekty” zawiera natomiast informacje dotyczące realizacji projektów, wydarzeń bądź współpracy z innymi podmiotami, w których Kancelaria występuje jako partner prawny i realizuje zadania polegające np. na świadczeniu nieodpłatnej pomocy prawnej.

Mamy nadzieję, że użytkownicy odwiedzający stronę bez trudu odnajdą poszukiwane informacje oraz zapoznają się z naszą ofertą.

 

Kancelaria

Kancelaria

Poprzedni wpis

Nie ma starszych artykułów.

Następny wpis

Spółka z o.o. w 24 godziny