adwokat Poznań

Joanna Gacek
adwokat

adwokat Poznań

Weronika Sperling
avvocato – adwokat włoski

Adwokat to najbardziej znany zawód prawniczy. Do niedawna adwokat był jedynym pełnomocnikiem w sprawach karnych. Ten obszar podlegający jego kompetencjom sprawiał, że adwokat był i nadal jest szczególnie przygotowany do zajmowania się osobistymi sprawami klienta. Musi to być osoba godna zaufania i działająca profesjonalnie.

Profesjonalny adwokat w zespole kancelarii stanowi wręcz jeden z filarów obsługi przedsiębiorców jakim jest ich bezpieczeństwo i ochrona przed przestępstwami. Adwokat to również wykwalifikowany doradca w sprawach rodzinnych.

Nasz poznański adwokat Joanna Gacek już od wielu lat udziela Państwu porad prawnych, opracowuje projekty aktów prawnych, sporządza opinie prawne oraz występuje przed sądami i urzędami

Nasz zespół wyróżnia to, że współpracuje z nami również włoski adwokat. Włochy jako jeden z dużych europejskich krajów są miejscem aktywności gospodarczej naszych klientów. Atutem adwokat Weroniki Sperling jest jej dwujęzyczność, która pozawala dbać o interes klienta również w działalności transgranicznej.